Späť na novinky

RPZV podporuje mladý talent: Rebeka Jančová triumfuje na nórskych svahoch

12. Marec 2024RPZV

Rebeka Jančová počas prípravy na lyžiarsku sezónu
Rebeka Jančová počas prípravy na lyžiarsku sezónu
Zdroj: Rebeka Jančová official

V nórskom stredisku Kvitfjell sme s veľkou radosťou a napätím sledovali neskutočný triumf mladej slovenskej lyžiarky Rebeky Jančovej. Jej skvelý výkon v pretekoch obrovského slalomu v kategórii FIS nechal v tieni všetky ostatné súperky, keď s náskokom 3,82 sekundy zdolala domácu lyžiarku Siennu Brusethovú. Týmto výsledkom nielenže potvrdila svoj prirodzený talent, ale aj tvrdú a nekompromisnú prácu, ktorú vkladá do svojej športovej kariéry. V RPZV sme veľmi hrdí, že môžeme Rebeku podporovať na ceste za jej športovými snami.

Suverénny výkon na náročnej trati

Triumf v Kvitfjelli predstavuje pre Rebeku obrovský krok vpred v jej kariére. Jej suverénny výkon na náročnej trati potvrdzuje nielen jej zručnosti, ale aj schopnosť udržať koncentráciu a plynulú jazdu v ťažkých podmienkach. Už v minulej sezóne ukázala svoju silu, keď bodovala v pretekoch Svetového pohára. Teraz so svojimi ambíciami smeruje k juniorským majstrovstvám sveta s cieľom bojovať o ďalšie medaily, a RPZV je opäť pri tom.

Cesta za snom aj s podporou RPZV

Rebeka Jančová je talentovaná lyžiarka s obrovským potenciálom. Má všetky predpoklady na to, aby v budúcnosti zaznamenala úspechy na najvyššej úrovni v pretekoch Svetového pohára. Jej víťazstvo v Kvitfjelli je jasným potvrdením rastúcej výkonnosti.

Sme právom hrdí, že môžeme podporovať odhodlanú športovkyňu na ceste za jej snom. Veríme, že podpora, ktorá je výrazom našej dôvery v jej talent, prinesie ďalšie skvelé momenty v jej kariére a my budeme opäť svedkami jej ďalších víťazstiev.

Rebeka Jančová je inšpiráciou pre mladých ľudí, ktorí sa chcú venovať športu a RPZV je hrdé na to, že môže byť súčasťou jej príbehu.

Článok v PDF verzii

RPZV podporuje mladý talent: Rebeka Jančová triumfuje na nórskych svahoch